wtorek, 30 października 2012

Nasza Spółdzielnia wzrasta!

Rzeczywistość Spółdzielczości w Polsce nie jest zbyt różowa, na drodze do prężnie działającej Spółdzielni Socjalnej spotkać można wiele przeszkód formalnej  natury, sytuacja bardzo często spowodowana jest nie tyle nieprzychylnością urzędników ile brakiem wiedzy na temat tego "przedziwnego" tworu.
Wierzymy, że w trudzie rodzą się piękne rzeczy i rzeczywiście doświadczamy tego na co dzień. Angażujemy swoje siły w rozmaite inicjatywy, w naszych szeregach pojawiła się niezwykła osóbka z wielką osobowością.
Z wielką przyjemnością przedstawiamy Agnieszkę, silną i twórczą postać, od jakiegoś już czasu współpracującą z nami nad wspólną wizją.

Agnieszka swoją drogę z ekologią i wegetarianizmem rozpoczęła ponad 16 lat temu. Od tego czasu związana jest z trzecim sektorem i angażuje się w inicjatywy na rzecz społeczności lokalnych w Polsce i zagranicą. Prowadzi warsztaty z zakresu ekologii oraz edukacji kulturowej i globalnej. Jej antropologiczne wykształcenie i pasja sprawiły, że próbuje przybliżać uczestnikom zajęć tradycję i współczesność innych grup kulturowych. Jako wieloletnia wolontariuszka propaguje idee bezinteresownej pomocy wśród dzieci i osób starszych. Uwielbia twórcze działania. W kuchni lubi eksperymentować. Inspirują ją niekonwencjonalne podróże, miejsca najczęściej zapamiętuje poprzez spotkanych ludzi i smaki.
W maju 2011 roku pojawił się w jej życiu niezwykły Mały Człowiek, dzięki któremu na nowo odkrywa świat oczami dziecka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz!