piątek, 31 sierpnia 2012

Anioły Społecznego Biznesu

Nasza wspólna droga rozpoczęła się w INSPRO - Instytucie Spraw Obywatelskich , wraz z rozpoczęciem nowego projektu - WIATRAK -Klaster Spółdzielni Socjalnych. Projekt realizuje grupa niezwykłych, aktywnych społecznie ludzi. Swoim działaniem, niezwykle konsekwentnie, wspierają powstające Spółdzielnie Socjalne. Trwa już nabór wniosków na drugi etap projektu, w którym powstać mają trzy Spółdzielnie Socjalne- miejsca pracy dla 15 osób.
Potencjalni Spółdzielcy są wprowadzani w świat ekonomii społecznej na cyklu szkoleń o bardzo szerokiej tematyce. Wszystkie spotkania, warsztaty, wykłady prowadzą do stworzenia wizji własnej firmy i wprowadzenia marzeń do realnego świata.
Brzmi bardzo optymistycznie prawda? Pozytywne zmiany w Łodzi coraz bardziej się napędzają, jeśli chcecie stać się ich częścią, poprzez tworzenie podmiotów ekonomii społecznej w naszym mieście, polecamy współpracę  z INSPRO.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę projektu WIATRAK a jeśli pojawią się jakieś wątpliwości natury praktycznej chętnie odpowiemy na wszystkie pytania :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz!