poniedziałek, 10 grudnia 2012

Zimowe dekoracje

Zima się rozhulała na dobre ;) Mróz ścisnął żeby zapanować nad szalejącymi wszędy choróbskami, śniegu coraz więcej. Oczywiście już od dawna świat zaprasza do przygotowań świątecznych. A może bardziej na zakupy świąteczne niż do przygotowań :/
Wszystkie witryny lśnią niezwykłą liczbą świateł, wszystkie produkty niezależnie od rodzaju stały się znakomitymi materiałami na prezenty, przynajmniej tak twierdzą sprzedawcy. Gdyby tak udało się uciec od tego zamieszania i cieszyć się razem z rodziną tym świąteczno - zimowym czasem... może więc razem spróbujemy?

Na dobry początek zróbmy jakieś świąteczne dekoracje. Lubicie świece i ciepłe światło we wnętrzach? Nasza propozycja to śnieżne lampiony z niepotrzebnych słoików.
Dla cierpliwych i oczywiście tych którzy posiadają jeszcze jesienne zbiory z natury, proponujemy wykonania szyszkowych choinek.
Z korków z butelek wyczarować można prześliczne aniołki :)

Więcej pomysłów na świąteczne dekoracje znajdziecie na http://voysastuff.blogspot.com/2011/12/swiateczne-nastroje.html
A już jutro zaczynamy przedświąteczną akcję robienia upominków dla bliskich. Pojawi się między innymi dawno obiecany i długo oczekiwany tutorial broszkowy. Wszystko pod hasłem ZRÓB PREZENT W TE PĘDY! Do usłyszenia i dobrej zabawy!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz!