sobota, 6 września 2014

W te pędy jak nowe :)

Wracamy po dłuższej przerwie, zupełnie odmienieni :) Koleje losu prowadziły nas na zupełnie nowe niezbadane morza i lądy.
Możecie wierzyć lub nie, ale sądziliśmy, że trudno nam będzie przejść wszystkie trudności jakie spotkały naszą firmę. Prowadzenie spółdzielni i restauracji nie sprawdziło się w naszej ekipie, konieczne były zmiany. Zamiłowanie do zdrowego jedzenia, aktywnego życia i współdziałania z ludźmi sprawdza się nadal i jest motorem dalszej działalności.


Bistro "W te pędy" było dla  nas wyjątkowym miejscem spotkań, pracy i rozwoju. Nie zaistniałoby gdyby nie nasi wspaniali klienci, którzy dobrym słowem ale i swoimi uwagami wspierali nas na drodze rozwoju.
Z całego serca chcemy wam podziękować, mamy nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się przy stole :) Wszak nie przestajemy gotować, spółdzielnia zmienia kuchnię stacjonarną na dynamiczny wehikuł.
Dzięki temu zagościmy w najbliższym czasie nie tylko w różnych miejscach na terenie Łodzi. Wyruszymy również na warsztaty na terenie Polski.
Mamy nadzieję, że będzie okazja do podzielenia się doświadczeniami kulinarnymi i spółdzielczymi tutaj w przestrzeni wirtualnej. Do usłyszenia, zobaczenia i zjedzenia :)
Niechaj moc i zdrowe warzywa będą z Wami!1 komentarz:

Dziękujemy za komentarz!